O nas

Jak to się zaczęło?

Logo Smooth The Fruit

Firma Smooth The Fruit postała z wielkiej przyjaźni Arka i Łukasza, z pasji do zdrowego stylu życia i zdrowych produktów. Staliśmy się małymi twórcami każdego smaku z menu Smooth The Fruit. Nasze bary mieszczą się w 8 miastach w Polsce i tam przelaliśmy ogrom pracy i pasji do tworzenia pysznych zdrowych soków, smoothie i owocowych bowli – łącząc je czasami w  nieoczywisty sposób. Wszystko co mamy dla Ciebie, przygotowujemy zawsze #naświeżo.

Szefowie

Co jest dla nas ważne?

Naszym celem było i jest nadal tworzenie zdrowych, pysznych smoothie, soków i nie tylko. Nie dosładzamy, nie dodajemy zbędnych wypełniaczy, nawet wody! Nasz produkt to 100% świeżych składników. Smoothie na bazie mrożonych owoców tworzone jest na podstawie setek prób i bez dodatku lodu.

Klienci docenili naszą pracę, dzięki czemu dziś nasze punkty znajdziesz w 8 miastach w Polsce. Stale udoskonalane menu i estetyczne, czyste stoiska sprawiły, że zaufały nam już dziesiątki tysięcy Polaków.

Jesteśmy największym producentem smoothie w Polsce!

Naszą ambicją jest stały rozwój, chcemy zarazić wszystkich pasją do zdrowego trybu życia. Rocznie przygotowujemy smoothie i soki z ponad 1 mln ton świeżych warzyw i owoców! Priorytetem stała się dla nas aktywna współpraca z dostawcami i lokalnymi gospodarstwami rolnymi.

W trosce o najwyższą jakość naszych produktów, dostawy warzyw i owoców zawsze analizowane są pod względem świeżości i smaku. Wszystkie półprodukty typu: proteiny, superfood’s czy bakalie zamawiamy od sprawdzonych na rynku firm.

Chcemy być jak najbardziej samowystarczalni, dlatego wciąż pracujemy nad możliwością wdrożenia produktów własnej produkcji.

Kompozycja

Nasza odpowiedzialność

Voucher charytatywny

Wierzymy, że świadomość żywieniowa to cenny dar od nas dla konsumenta.

Oprócz samorealizacji poprzez dzielenie się wiedzą na temat odżywiania, chcemy również być wsparciem dla wielu innych inicjatyw prozdrowotnych.

Chętnie wspieramy lokalne projekty, organizujemy zbiórki żywności , troszczymy się o zwierzęta, licytujemy na aukcjach charytatywnych m.in. WOŚP. Sponsorujemy również sportowców, zarówno młodszych jak i starszych.

Logo na świeżo #naświeżo

Dane firmy

Logo Smooth The Fruit

A&B sp. z o.o. sp. k.

ul. Jesionowa 15/3

45-409 Opole

NIP: 7543020200

Logo na świeżo białe #naświeżo

Napisz do nas

Pyszne
Uber Eats
pl_PL
en_US pl_PL