ODPOWIEDZIALNI
PARTNERZY W BIZNESIE

Tworzymy odpowiedzialny biznes, który łączy chęć świadomego rozwoju z potrzebą nieustannych zmian. Nie boimy się wyzwań! Dla każdego partnera biznesowego przygotowujemy indywidualną propozycję współpracy, dopasowaną do jego potrzeb i zaplanowanych celów.

 

Podczas współpracy oferujemy:

  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment marki Smooth The Fruit,
  • gwarancja jakości,
  • degustacje,
  • wsparcie eventowe,
  • dedykowane materiały reklamowe,
  • sponsoring nagród.

Opolski Festiwal Skoków

jest mitingiem lekkoatletycznym, który od wielu lat przyciąga najlepszych zawodników w skokach wzwyż z całego świata. Podczas 11 edycji, której Smooth The Fruit miało przyjemność być partnerem , wspomagaliśmy kibiców oraz zawodników energetycznymi sokami i smoothisami. Został wówczas pobity rekord 2017 roku w skoku wzwyż mężczyzn, który ustanowił katarczyk Mutaz Essa Barshim z wynikiem 2,40 m.

#kibicujemy zdrowym zagraniom

Miss Opolszczyzny

Podczas przygotowań do gali Miss Opolszczyzny 2017, Smooth The Fruit dbało o linię kandydatek dostarczając im dużej dawki witamin w formie wartościowych soków i smoothisów. Smoothie raczyło również podniebienia gości gali finałowej Miss Opolszczyzny.

Veganmania

Największy festiwal wegański w Polsce, inicjatywa stowarzyszenia „Otwarte klatki”. Celem festiwalu jest zapoznanie jak największej grupy odbiorców z kuchnia roślinną. Smooth the fruit gościło na Veganmani w Opolu, Krakowie i Katowicach i miało mnóstwo pyszności dla naszych roslinożerców.

MOSiR

Podczas Dnia Kobiet organizowanego w Wodnej Nucie Smooth The Fruit dbało o dostarczenie witamin oraz dobre samopoczucie solenizantek częstując je pożywnymi smoothisami.

Wampiriada

Projekt prowadzony przez Niezależne Stowarzyszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wampiriada jest to akcja honorowego krwiodawstwa, której celem jest zebranie jak największej ilości litrów krwi, oraz uświadmienie społeczęństwa, że oddając krew ratujemy życie.

Smooth the fruit wsprierał krwiodawców, przy pomocy soków z buraka pomagał im odbudować czerwone krwinki i stanąć na nogi.

Top Marka Opolszczyzny

Nasi klienci doceniają nasze produkty oraz zaangażowanie w związku z tym mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę w postaci 2 miejsca w kategorii najlepszy pub/kawiarnia w Top Marce Opolszczyzny 2016 roku.

Targi Zdrowego Stylu Życia w Centrum Kongresowym w Opolu

Promujemy zdrowy styl życia w związku z tym nie mogło zabraknąć nas i naszych produktów na targach w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym podczas Opolskich Targów Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia, gdzie nasze smoothisy cieszyły się dużą popularnością.

Naturalnie zaangażowani w Nutrici

Już drugi raz mieliśmy przyjemność przygotować catering dla Naturalnie Zaangażowanych w Nutrici, podczas którego rozdaliśmy jego pracownikom 1500 sztuk soków i smoothisów.

Dzień sportu

Podczas Dnia Kobiet organizowanego w Wodnej Nucie Smooth The Fruit dbało o dostarczenie witamin oraz dobre samopoczucie solenizantek częstując je pożywnymi smoothisami.

Najedzeni Fest

Kulinarny festiwal, którego ideą jest łączeni lidzi wokół stołu.  Impreza odbywa się cyklicznie w gmachu starego hotelu Forum w Krakowie, obecnie zrzesza ok. 80 wystawców, którzy prezentują swoje przysmaki. Smooth The Fruit spotkamy na edycjach letnich i zimowych, nasze soki i smoothie cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających.

Współpraca Smooth the fruit z siłowniami Platinium/Smart Gym

Smooth the fruit propaguje modę na zdrowy styl życia- ćwicz ze Smooth the fruit! Zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne, Smooth the fruit pokaże Ci jak cieszyć się smakiem, dbać o sylwetkę i dostać znizkę 10%.

Master Centrum Edukacyjne

Yves Rocher Kraków

Smooth the fruit wspierał akcję promocyjną nowego kremu oczyszcającego marki Yves Roche, krem oczyszczł od zewnątrz a soki od wewnątrz. Smooth the fruit poczęstował zielonym Green Morningiem siedemdziesiąt pięknych pań.