TWORZYMY
OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT

Jesteśmy odpowiedzialną firmą, która angażuje się w życie lokalnych społeczności. Nie zamykamy się w murach galerii handlowych. Jesteśmy obecni podczas wydarzeń charytatywnych i festynów. Wspieramy lokalne inicjatywy i akcje charytatywne. Z dumą pomagamy zdobywać szczyty wyjątkowym ludziom, którzy inspirują nas do dalszej pracy i rozwoju.

 

Jesteśmy zapalonymi sportowcami! Uwielbiamy ruch i jako sponsorzy wspieramy sportowców, pomagając zdobywać im kolejne sukcesy! Razem z nami zdobywają wyjątkowe trofea i promują zdrowy tryb życia. Spełniamy marzenia realizując odpowiedzialną politykę, będąc częścią otaczającego nas świata.

Współpraca z Rodło Opole

Smooth The Fruit jest sponsorem rocznika 2007 Rodła Opole.Uwielbiamy ruch i jako sponsorzy wspieramy młodych sportowców, pomagając zdobywać im kolejne sukcesy! Razem z nami zdobywają wyjątkowe trofea i promują zdrowy tryb życia. Spełniamy marzenia realizując odpowiedzialną politykę, będąc częścią otaczającego nas świata. Z dumą pomagamy zdobywać szczyty wyjątkowym ludziom, którzy inspirują nas do dalszej pracy i rozwoju.

 

#kibicujemy zdrowym zagraniom

Politechnika Opolska Osobom z Niepełnospawnościami

Jesteśmy obecni podczas wydarzeń charytatywnych i festynów. Wspieramy lokalne inicjatywy i akcje charytatywne. Dlatego też bylismy częścią największej imprezy sportowo-integracyjnej w regionie „Politechnika Opolska Osobom z Niepełnosprawnościami”, której zawodnicy brali udział w różnych konkurencjach sportowych. Mieliśmy przyjemność rozdać jej uczestnikom 450szt naszych witaminowych bomb dodających zawodnikom energii podczas zabawy.

Szlachetna paczka

Jesteśmy odpowiedzialną firmą, która angażuje się w życie lokalnych społeczności. Nie zamykamy się w murach galerii handlowych, pomagamy najbardziej potrzebującym, bierzemy udział w Szlachetnej Paczce.

Strong Man

Zasilaliśmy energię najsilniejszych ludzi świata i ich widzów podczas zawodów Strong Man organizowanych przez Urząd Miasta.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Co roku jesteśmy zaangażowani w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która od lat zbiera fundusze na ratowanie życia chorych osób i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Z dumą wspieramy fundacje i wszelkie akcje charytatywne. Licytujemy przedmioty oraz wspomagamy przekazując nagrody do licytacji.

 

Zbiórka karmy dla zwierząt z opolskiego schroniska

Smooth The Fruit kocha zwierzęta w związku z tym organizuje zbiórki żywności dla potrzebujących schronisk.

Masujemy Opole

Dom Samotnej Matki

Festiwal Fimowy Opolskie Lamy

Jest największym festiwalem filmowym na Opolszczyźnie, gdzie przedstawiane są najważniejsze premiery kinematografii światowej, pokazywane na największych Festiwalach zarówno Polsce, jak i na świecie. Wydarzenie to poza filmami organizuje w czasie Festiwalu koncerty, wystawy, instalacje oraz pokazy plenerowe cieszące się dużym zainteresowaniem. Smooth The Fruit nie mogło zabraknąć na takiej imprezie, w związku z tym częstowało gości swoimi smoothisami podczas organizowanych wydarzeń.

Fundacja Aktywni i Kreatywni