Smooth The Fruit to zdrowy styl życia zamknięty w smaku świeżych owoców. Nasze smoothie to “bomby witaminowe” z produktów najwyższej jakości. Smooth The Fruit wyróżnia się ogromną różnorodnością smaków – u nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym menu znajdziesz: soki, smoothies oraz super smoothies, coffee shakes i fit food’y. Produkty wzbogacone są o suplementy diety oraz naturalne dodatki.

Nasze smoothie są jedyne w swoim rodzaju. Kilkuletnie doświadczenie zaowocowało idealnie opracowanymi recepturami, które dostarczają to co najlepsze z natury, a zarazem smaczne i pożywne. Smoothie to satysfakcja zdrowego odżywiania, zamknięta w kubeczku młodość, zdrowie i uroda. To raj dla smakoszy – soczysta rozkosz połączona ze świeżością natury.

Wykorzystujemy tylko naturalny jogurt probiotyczny bez dodatku cukru oraz świeże i mrożone owoce. Produkty wzbogacone są o suplementy diety oraz naturalne dodatki.

Raz na zawsze zapomnijmy o fast-foodach i ciężkich przekąskach! Pokochaj przygotowywane na świeżo smoothie, soki i inne przekąski pełne zdrowia i wyjątkowego smaku!